sessegnon napisał(a):

Przynajmniej jest wygadany(ważna cecha dla komentatora) i gada w miare do rzeczy.Lepszy niż Juskowiak.
Ale i tak najlepszym ekspertem jest Andrzej Iwan
|
Nie mówię,że źle komentuje, to taka odskocznia od tego dotychczasowego komentowania przykładowo na MŚ duet Szpakowski/ Lubański i wieczne pamiętasz Włodek jak 15 lat temu strzelałeś bramki w Lokeren blablabla albo Jasina czy inny - zapełnianie czasu przez statystyki- jak dla mnie w większości bezsens.
Do Majdana nic nie mam, jako komentator przynajmniej tak jak mówisz gada do rzeczy.
