Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
5031
07.09.2010, 19:42
Mówcie co chcecie, ja widzę postęp, a to dlatego że już nie zbiera mi się na wymioty jak patrzę na grę naszych i nie mogę się skupić na innych zajęciach
W złą godzinę to napisałem
PasiorWKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PasiorWKS
Znajdź inne posty napisane przez PasiorWKS