barney22 napisał(a):

Zapraszam do zapoznania się z felietonem o stadionie i wzięciem udziału w konkursie na zagospodarowanie przestrzeni 17,5 metra pomiędzy trybunami a liniami bocznymi boiska
Tekst pod linkiem :
http://www.uniquevisionstudio.com/blog/blog.html
|
walenie w bambus, by ostrzej nie powiedzieć. Nie ma tam nic takiego o czym byśmy sami wcześniej nie wiedzieli i robili o to szum.
Jakieś męty mają ciśnienie, że to nie oni to projektowali , bo by trochę sianka przytulili to usiłują być dowcipni.