Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14845
Stary 07.09.2010, 19:15
barney22 napisał(a):Wyświetl post
Zapraszam do zapoznania się z felietonem o stadionie i wzięciem udziału w konkursie na zagospodarowanie przestrzeni 17,5 metra pomiędzy trybunami a liniami bocznymi boiska
Tekst pod linkiem :
http://www.uniquevisionstudio.com/blog/blog.html
walenie w bambus, by ostrzej nie powiedzieć. Nie ma tam nic takiego o czym byśmy sami wcześniej nie wiedzieli i robili o to szum.

Jakieś męty mają ciśnienie, że to nie oni to projektowali , bo by trochę sianka przytulili to usiłują być dowcipni.


Odpowiedz cytując