|
nie chodzi o frontalny atak czy granie bez def pomocnika jak u Smudy z Hiszpania
ale o to, że np dwoch srodkowych pomocników nieprzekroczyło w calym meczu lini srodkowej
Atakowalismy we 4 max 5 jak sie którys boczny obronca podlaczyl
a bylo to po razie dla kazdego na połowe
Nie wspominajac ograniu na czas w 80 minucie bezbramkowego meczu u siebie
w którym gramy o nic
|