barney22 napisał(a):

Zapraszam do zapoznania się z felietonem o stadionie i wzięciem udziału w konkursie na zagospodarowanie przestrzeni 17,5 metra pomiędzy trybunami a liniami bocznymi boiska
Tekst pod linkiem :
http://www.uniquevisionstudio.com/blog/blog.html
|
to genialne: te baseny, te korty i boiska!
Sarkazm jak najbardziej na miejscu