Wyświetl pojedynczy post
marcinm
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Rabka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 07.09.2010, 17:44
DARYLKA napisał(a):Wyświetl post
ta istnieje! :S ale mamy problem ze stroną - to chyba widać..
Jeszcze mamy telefon więc można zawsze zadzwonić...



W sklepie dostepnę sa już orginalne koszulki meczowe ADIDASA
tak istnieje telefon.....i nawet zadzwoniłem w pewnej sprawie .....było rozmawiane,że jesli tylko bedziecie wiedziec cos na ten temat,dokłądnie czy jest na stanie....bedziecie dzwonic....było konkretnie dogadywane
było to podajze ok 16 sierpnia....telefonu nie otrzymałem do dzis
wiec lekko dziwne podejscie do klienta
na siłe mam cos u was kupic i pieniadze wpychac
nie pisze tego aby atakowac....lecz troszke uporządkowania i zainteresowania klientem by sie przydało.....
Odpowiedz cytując