DARYLKA napisał(a):

ta istnieje! :S ale mamy problem ze stroną - to chyba widać..
Jeszcze mamy telefon więc można zawsze zadzwonić...
W sklepie dostepnę sa już orginalne koszulki meczowe ADIDASA
|
tak istnieje telefon.....i nawet zadzwoniłem w pewnej sprawie .....było rozmawiane,że jesli tylko bedziecie wiedziec cos na ten temat,dokłądnie czy jest na stanie....bedziecie dzwonic....było konkretnie dogadywane
było to podajze ok 16 sierpnia....telefonu nie otrzymałem do dzis
wiec lekko dziwne podejscie do klienta
na siłe mam cos u was kupic i pieniadze wpychac

nie pisze tego aby atakowac....lecz troszke uporządkowania i zainteresowania klientem by sie przydało.....