Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
barney22
Junior Member
Od: 03.2005
Offline
#
14841
07.09.2010, 15:59
Zapraszam do zapoznania się z felietonem o stadionie i wzięciem udziału w konkursie na zagospodarowanie przestrzeni 17,5 metra pomiędzy trybunami a liniami bocznymi boiska
Tekst pod linkiem :
http://www.uniquevisionstudio.com/blog/blog.html
Załączone obrazki
kibicewisly.jpg
(52,2 KB, 79 wyświetleń)
rolnictwo.jpg
(37,2 KB, 85 wyświetleń)
barney22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do barney22
Odwiedź stronę domową użytkownika barney22!
Znajdź inne posty napisane przez barney22