Matti1231 napisał(a):

Nie będzie problemu jednak jeśli wyrabiałeś Kartę Zawodnika wtedy nie możesz opuścić klubu bez jego zgody , jakbyś miał poniżej 16 lat mógłbyś iść gdziebyś chciał ale
|
chłopak pisze ze nie grał przez rok, wiec jeśli nawet wyrobił sobie kartę to dzięki rocznej karencji, jest właścicielem swojej karty zawodniczej.
jesli sie myle, prosze o poprawienie.