Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18071
Stary 07.09.2010, 15:28
Matti1231 napisał(a):Wyświetl post
Nie będzie problemu jednak jeśli wyrabiałeś Kartę Zawodnika wtedy nie możesz opuścić klubu bez jego zgody , jakbyś miał poniżej 16 lat mógłbyś iść gdziebyś chciał ale
chłopak pisze ze nie grał przez rok, wiec jeśli nawet wyrobił sobie kartę to dzięki rocznej karencji, jest właścicielem swojej karty zawodniczej.
jesli sie myle, prosze o poprawienie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując