krakfilm napisał(a):

|
Tak, tak, czyli jeżeli ktoś powie coś, z czym się nie zgadzasz to blefuje, a jeżeli potwierdzi Twoje zdanie to mówi prawdę?
|
A gdzie ja napisałem, że się z nim nie zgadzam? Osobiście mi też się stadion wewnątrz podoba. Chodziło mi o to, żeby nie przykładać wielkiej wagi do tego, co mówią trenerzy/zawodnicy odwiedzający ten stadion, bo choćby nie wiem jak brzydki on był, oni (a przynajmniej ci mający choć trochę kultury) nie powiedzą co naprawdę myślą. Chciałem też przekazać użytkownikowi zibikraw iż fakt, że trener rywali, który widział obiekt przez jakąś godzinę z poziomu murawy stwierdził, że mu się podoba, w żaden sposób nie zaprzecza zasadności krytyki tych "płaczków i narzekaczy", bo dotyczy ona zupełnie czegoś innego niż wrażeń, jakich dostarcza stadion z poziomu boiska.