Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1110
Stary 07.09.2010, 15:11
MaRqS01 napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest z tym zostawaniem piłkarzy w klubie do 16 ?
taki Brożek ledwo po treningu 12 godzina już w domu...
Dalej wierz we wszystko co pisza tutaj. Do 16? a co to biuro. Do obiadu maja byc.
Odpowiedz cytując