Cytat:
filemon napisał(a):
Serio? Idę to trenera i mówię, że chcę się sprawdzić? łał, nie myślałem, że to takie proste, a papierki, formalności?
kwestia wiekowa? tzn. żebym poszedł na trening odpowiedniego przedziału wiekowego?
Grałem, ale dawno temu, 2 lata na Wiśle, rok na Wawelu, z 3 lata temu, więc to nie wpływa na to, no nie?
wybaczcie, jeśli głupie pytania, ale mam ZEROWE pojęcie na ten temat. Dzięki siekierski, jeśli ktoś mógłby odpowiedzieć jeszcze na te pytania to będę wdzięczny.
|
Nie będzie problemu jednak jeśli wyrabiałeś Kartę Zawodnika wtedy nie możesz opuścić klubu bez jego zgody , jakbyś miał poniżej 16 lat mógłbyś iść gdziebyś chciał ale
