Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14835
Stary 07.09.2010, 14:44
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Dach macie rzeczywiście "mniej doping niosący". Co by o naszym stadionie nie mówić, od strony akustyki jest ok. Oczywiście jeszcze lepiej jakby trybuny były jeszcze bliżej murawy, ale w tym momencie nie ma już co płakać nad rozlanym mlekiem.
Niemniej jednak Legia mimo wszystko akustycznie na pewno prezentować się będzie nieźle. Dla Ciebie 0 22 efekt na pewno jest jeszcze wyraźniejszy, bo przesiadaliście się z odkrytej Żylety
I nasz też jest ok, totalnie nie czaje skad ten 'mniej niosący' (na jakiej podstawie?). Tak samo nie przepuszcza dźwięku jak betonowy. Oczywiście można by się spierać, że nie jest zamknięty - chociaż moim zdaniem to nie stanowi problemu, bo są postawione jakieś 'barierko-zabudowy', które zdecydowanie niwelują tą 'dziurę'. Serio - nasz stadion dla mnie jest aktualnie idealny i z tego co patrze po fotkach i opiniach tylko dwa stadiony w Polsce mogą go przebić. Ten w Gdańsku, który już wygląda miażdżąco i Narodowy.

P.S. Byłem na razie na wszystkich meczach na nowym i doszukałem się jednego, kompromitującego minusa. Dach (na połączeniu dwóch rodzajów - tej białej części zwanej membraną czy jakoś tak z częscią, na której zamontowane jest oświetlenie), przy gigantycznej ulewie, lekko przecieka (chociaz to za mocne słowo i czepianie się - ale chce dać do zrozumienia, że nie ma we mnie zapaleńca - coś jest Legii to musi być ekstrasuper). Akurat mam miejsce na 'połączeniu' i na meczu z Bełchatowem widziałem, że spadło 10-20 kropel.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 07.09.2010 o godz. 14:47.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując