Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
T-michal-S
Member
Od: 05.2007
Skąd: Skawina
Offline
#
1212
07.09.2010, 14:43
Orientuję się ktoś ile trzeba gdzieś czekać na termin praktycznego egzaminu w nowym mordzie przy Balickiej ?
Bo już telefonów nie odbierają po 14:30 jest .
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur . . ."
T-michal-S
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do T-michal-S
Znajdź inne posty napisane przez T-michal-S