Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
T-michal-S
Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1212
Stary 07.09.2010, 14:43
Orientuję się ktoś ile trzeba gdzieś czekać na termin praktycznego egzaminu w nowym mordzie przy Balickiej ?
Bo już telefonów nie odbierają po 14:30 jest .
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur . . ."

Odpowiedz cytując