Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5010
Stary 07.09.2010, 14:42
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie na dziś w ogóle bym go ie brał pod uwagę , w kontekście reprezentacji.
Wydaje mi się że to dobry bramkarz ale ciężko to zweryfikować.
No niby ogólnie piszesz z sensem, ale pojawia sie pytanie - czy więcej da tej kadrze rezerwowy MU czy pierwsszy Rody Kerkrade?
Grzejący w Arsenalu ławę Fabian czy nasz pewniak Mario, czy tam inny Przyrowski z Polonii. Itd...
Odpowiedz cytując