Temat
:
[5. Kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 10 września, piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
120
07.09.2010, 14:16
Faworytem w tym spotkaniu myślę, że jest...
... remis
i obstawiam, że skończy się na 1:1, ale jednak mam cichą nadzieję na 3 pkt. Jaga to bardzo solidny rywal i wywiezienie 3 pkt będzie bardzo trudnym zadaniem.
skeba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skeba
Znajdź inne posty napisane przez skeba