Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14832
Stary 07.09.2010, 14:11
rafalek napisał(a):Wyświetl post

A Ci z weszło to na prawdę debile...pokazaliby również zdjęcia ze środka tych kontenerów, a nie tak z wierzchu tylko. Tam jest lepiej niż w szatni niejednego klubu polskiej ekstraklasy...
A czemu debile?Ja wiem że kontenery to najmniejszy jak w ogóle nie żaden problem, ale wszystko idzie na konto majchrowskiego i kłamczuszki a to akurat bardzo dobrze.
Odpowiedz cytując