rafalek napisał(a):

A Ci z weszło to na prawdę debile...pokazaliby również zdjęcia ze środka tych kontenerów, a nie tak z wierzchu tylko. Tam jest lepiej niż w szatni niejednego klubu polskiej ekstraklasy...
|
A czemu debile?Ja wiem że kontenery to najmniejszy jak w ogóle nie żaden problem, ale wszystko idzie na konto majchrowskiego i kłamczuszki a to akurat bardzo dobrze.