Wyświetl pojedynczy post
Paihiwo
Junior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.09.2010, 13:59
Czasy,kiedy to cała liga padała przed Wisłą na kolana już się skończyły!Dziwie może to brzmi(szczególnie dla Wiślaka) ale Wisła faworytem tego meczu nie jest i jakakolwiek zdobycz punktowa to będzie sukces.W dupach nikomu się nie poprzewracało panie Fuks tylko realne spojrzenie na sytuacje ligową gdzie widać gołym okiem,że Wisła,Lech jak i Legia są daleko od optymalnej formy i zaliczyły falstarty.
Odpowiedz cytując