Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
nax
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
5004
07.09.2010, 13:49
No ale ma już 40 lat więc długiego kontraktu nie podpisze ale zresztą nie wiem bo fanem Man Utd nie jestem, więc realnie szans Kuszczaka nie moge ocenić.
nax
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nax
Znajdź inne posty napisane przez nax