nax napisał(a):

|
Fabiański moim zdaniem nie ma szans na bycie nr 1. Zgadzam się z Tomo - nie ma tego bramkarskiego charakteru. Natomiast Kuszczak tak naprawdę ma w Man Utd jednego rywala - van der Sar'a (+ młodego Amosa, ale on jest nr 3) który ma już swoje lata i praktycznie kończy już kariere wiec Kuszczak ma szansę być tym pierwszym, choć nigdy nie wiadomo.s.
|
Van der Sar zamierza powalczyć o nowy kontrakt w tym sezonie. O końcu kariery jeszcze widać mnie myśli,przynajmniej w tym sezonie.