Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9992
Stary 07.09.2010, 13:41
dymion9 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie zrozumcie to ,że dwie największe partie w kraju śmieją się nam obywatelom w twarz i mają nas w czterech literach. Oni zainteresowani są swoimi portfelami wyłącznie a nie naszymi problemami a te utarczki napędzają ich nawzajem i nie dają dojść do władzy innym.
W końcu głos osoby, która nie została doszczętnie zmanipulowana przez ten chory system polityczny. Mam nadzieję, że jest nas więcej. Brawo!