dymion9 napisał(a):

|
Ludzie zrozumcie to ,że dwie największe partie w kraju śmieją się nam obywatelom w twarz i mają nas w czterech literach. Oni zainteresowani są swoimi portfelami wyłącznie a nie naszymi problemami a te utarczki napędzają ich nawzajem i nie dają dojść do władzy innym.
|
W końcu głos osoby, która nie została doszczętnie zmanipulowana przez ten chory system polityczny. Mam nadzieję, że jest nas więcej. Brawo!
