Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
Od: 07.2010
Offline
#
14827
07.09.2010, 13:16
" Szatnia modułowa " ... od środka wygląda normalnie. Wiadomo szału nie ma ... na pewno lepsza niż na konwiktorskiej.
Wnętrze od 1:08
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/drog...budowy/2625863
Ostatnio edytowane przez Edłardo Da Sylwia : 07.09.2010 o godz. 13:19.
Edłardo Da Sylwia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edłardo Da Sylwia
Znajdź inne posty napisane przez Edłardo Da Sylwia