Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9989
Stary 07.09.2010, 12:59
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
ty w ogóle przeczytałeś ten artykuł?
widziałeś jej programy?
rzadko u kogo widzi się taki brak obiektywizmu, i to jeszcze pod przykrywką pomocy

i to uogólnianie
stary i chory = dobry i uczciwy
podział na białych i czarnych
szarzy ludzie mieszkający na wsi zawsze są uczciwi


ale z drugiej strony jak jest coś nie w interesie pani J. to się to pomija


zapomniałem że na gazeta.pl nie wchodzisz, przeklejam więc cały art
Tak widziałem jej programy. Tzw. Rada Etyki Mediów jako "obiektywne" ciało rozpatrujące skargi to chyba żart. Chyba najbardziej upolityczniona medialna sitwa.