szczebrzeszcz napisał(a):

ty w ogóle przeczytałeś ten artykuł?
widziałeś jej programy?
rzadko u kogo widzi się taki brak obiektywizmu, i to jeszcze pod przykrywką pomocy
i to uogólnianie
stary i chory = dobry i uczciwy
podział na białych i czarnych
szarzy ludzie mieszkający na wsi zawsze są uczciwi
ale z drugiej strony jak jest coś nie w interesie pani J. to się to pomija
zapomniałem że na gazeta.pl nie wchodzisz, przeklejam więc cały art
|
Tak widziałem jej programy. Tzw. Rada Etyki Mediów

jako "obiektywne" ciało rozpatrujące skargi to chyba żart. Chyba najbardziej upolityczniona medialna sitwa.