Grzadq napisał(a):

|
...póki co Polonia gra super piłkę i po kilku kolejkach jest wymieniana jako jeden z kandydatów na mistrza...
|
Co kto lubi. Moim zdaniem nie grają nic nadzwyczajnego, a fajną piłkę to prezentuje Jaga, a w gronie kandydatów Polonia była wymieniana jeszcze przed sezonem.