Wyświetl pojedynczy post
m_staszek
Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35179
Stary 07.09.2010, 12:26
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
...póki co Polonia gra super piłkę i po kilku kolejkach jest wymieniana jako jeden z kandydatów na mistrza...
Co kto lubi. Moim zdaniem nie grają nic nadzwyczajnego, a fajną piłkę to prezentuje Jaga, a w gronie kandydatów Polonia była wymieniana jeszcze przed sezonem.
Myślenie nie boli...

Odpowiedz cytując