Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35178
Stary 07.09.2010, 12:17
Żebyście się nie przejechali z tym "kolosem na glinianych nogach" i tym niedocenianiem Polonii. Pare lat temu to Wisła kupowała najlepszych piłkarzy tej ligii, jak pamiętamy skończyło się dominacją w polskiej lidze (w pucharach też nie było źle, Saragossa, Barcelona 3-4 ... ). Teraz Polonia, co prawda duuuuużo przepłacając, ale jednak też ściąga najlepszych polskich piłkarzy. Nikt mi nie powie że Smolarek jest gorszy od Boguskiego czy Żurawskiego... Dlatego uważam że cudów nie ma i o tyle z mistrzem może być różnie, o tyle Polonia do pucharów na pewno się zakwalifikuje a w naszej buraczanej będzie ciężkim przeciwnikiem.
Odpowiedz cytując