|
Mnie to wszystko w....ia, i jestem pewien ze przegramy dziś. Smuda powołuje słabych ( np matuszczyk rybus) i nie zaleznie czy są w formie to powułuje zawodników z lecha chociaż wszyscy sezon zaczeli fatalnie ,w ataku stawia na lewandowskiego chociaz grzeje ławe w borussi i nie strzela bramek .Małeckiego nie powoła bo mówi ze ma zły charakter , może ma zły charakter ale w piłke grać umie lepiej niż ci lechici . Teraz przegramy z Australią i adios smuda
|