Jako że
pysio ma znowu bana na forum napiszę tego posta za niego.
Wczoraj pysio dokonał małej prowokacji w serwisie wislaportal.pl, jak widać niżej nie wysilając się nawet za bardzo, a już dziś jedna z gazet podchwyciła temat.
Czy będą kolejne "ośmieszające się za sprawą pysia gazety/portale"?
dowody:
Data publikacji artykułu 7.09.2010, 2:02
Data wpisu na wislaporatal.pl 6.09.2010, 10:12
WNIOSEK:
Nie warto wierzyć polskiej prasie, ten post to chyba wystarczający dowód.
Przeszukuję Internet i już napotkałem informację o rzekomych dwóch transferach autorstwa WP.PL powołujących się na SE:
