Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14816
Stary 07.09.2010, 10:58
Przeciez jak pokazać komuś zdjęcie stadionu od środka powie że super! Przywieziesz kogoś na stadion i pokażesz mu najlpesze miejsca będzie miał też takie zdanie. Dla laika stadion jest ok! Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że znam tę budowę jak chyba żadną inna w kraju i dobrze wiem, że nie wszystko jest kolorowe jak na obrazku.

Wewnątrz stadion jest świetny i dziś przekonam się jak z akustyką. Z zewnątrz...już wszystko zostało napisane...
Odpowiedz cytując