|
Przeciez jak pokazać komuś zdjęcie stadionu od środka powie że super! Przywieziesz kogoś na stadion i pokażesz mu najlpesze miejsca będzie miał też takie zdanie. Dla laika stadion jest ok! Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że znam tę budowę jak chyba żadną inna w kraju i dobrze wiem, że nie wszystko jest kolorowe jak na obrazku.
Wewnątrz stadion jest świetny i dziś przekonam się jak z akustyką. Z zewnątrz...już wszystko zostało napisane...
|