Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35159
Stary 07.09.2010, 08:22
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Kolejnymi kandydatami do gry w Wiśle według "SE" mają być 28-latek z Serbii i 30-latek z Brazylii. Ich nazwiska nie zostały jednak ujawnione.
28-letni serbscy defensorzy bez kontraktu:

- Bojan Neziri
- Nino Pekaric

30-letni brazylijscy defensorzy bez kontraktu:

- Vinicius Bergantin
- Anderson Cleber
- Flavio Pinto
- Edinho
- Rafael Pereira
Odpowiedz cytując