AYALA napisał(a):

|
Kolejnymi kandydatami do gry w Wiśle według "SE" mają być 28-latek z Serbii i 30-latek z Brazylii. Ich nazwiska nie zostały jednak ujawnione.
|
28-letni serbscy defensorzy bez kontraktu:
-
Bojan Neziri
-
Nino Pekaric
30-letni brazylijscy defensorzy bez kontraktu:
-
Vinicius Bergantin
-
Anderson Cleber
-
Flavio Pinto
-
Edinho
-
Rafael Pereira