Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9984
Stary 07.09.2010, 07:56
Rosyjskiej dezinformacji ciag dalszy. Otoz teraz media glosza wszem i wobec iz do katastrofy tej musialo dojsc, bo symulator wykazal, ze tylko w trzech z czterech przypadkow, udalo sie wykonac awaryjne odejscie w sytuacji identycznej jaka miala miejsce w Smolensku. Szkoda tylko, ze jedynie w jednym zrodle podano informacje iz proby byly wykonywane dla wysokosci 20 metrow!!! Wg mojego skromnego zdania to i tak znakomity wynik. Dalej nie wiemy dlaczego samolot znalazl sie na takiej wysokosci, w takiej odleglosci od lotniska. Wazne ze " ynteligencja" PO
znajac sie doskonale na statystyce rozumie ze te mocno przyblizone 25% to pewnosc ze samolot musial sie rozbic.
"Lecieli po smierc" tak dzisiaj media rosyjskie pisza o katastrofie. Znajac Putina, tak wlasnie bylo...