Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kuba16
Member
Od: 02.2006
Offline
#
35156
07.09.2010, 07:54
Lysy
napisał(a):
Jakby się Grosicki z małym skumplowali, nie byłoby mocnych zarówno na
boisku jak i poza nim
pochlali by za bardzo, stawiali by sie do kogos, dostali by knypki po plaskaczu i do domu
kuba16
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba16
Znajdź inne posty napisane przez kuba16