Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14811
Stary 07.09.2010, 07:42
Cytat:
Coś mi się jednak wydaje że żółte schody sa jednak wymogiem , nie tak dawno aby dopuścic stadion Jagi do pucharów musieli m.i. pomalować schody na żółto , widziałem zdjęcia z owych prac .
Nie ma wymogów malowania ich w całości na żółto, wystarczy pasek jak na Legii. Równie dobrze mogliby zastosować diody jak w kinach (czy halach). Przy naszym kolorze betonu (bez posadzki żywicznej) pasek równie dobrze może być biały. W Poznaniu nie ma ani barierek ani innego malowania, schody mają kolor biały, taki jak i całe trybuny (nałożono posadzki żywiczne).
Odpowiedz cytując