Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14809
Stary 07.09.2010, 07:34
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Bez systemu dostępu? To jak, wejdzie każdy kto chce, bez biletu? Bo jeśli bilety ma sprawdzać człowiek, to trochę się zejdzie zanim wszyscy wejdą na stadion, nawet jak to będzie 10tys osób.
Wczoraj przeprowadzono test systemu oraz kołowrotów i wszystko wskazuje, że kibice będą wpuszczani zgodnie z nowoczesnymi normami. Sprawdzano także monitoring, a obiekt wizytowała policja. - Wszystko było dokładnie sprawdzane i powinno działać - zapewnia Jerzy Kowalski, wiceprezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.


http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35800,8344037
Więc co działa czy nie
Odpowiedz cytując