Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4991
Stary 07.09.2010, 07:10
Cytat:
No tak, Boruc jest rezerwowym w jakiejśtam Fiorentinie, a Kuszczak jest rezerowym w Manchesterze United. Różnica jest taka, że Boruc raczej nigdy nie trafi do klubu klasy Manchesteru, dla niego Bayern to były za wysokie progi. Grał w ogórkowym Celticu w ogórkowej lidze, poszedł do mocniejszego klubu do mocniejszej ligi a i tak ani liga włoska nie jest najmocniejsza( zdecydowanie słabsza od angielskiej i hiszpańskiej, porównywalna z niemiecką i francuską, a obecnie nie wiem czy nawet nie słabsza od tej pierwszej) ani jego klub nie jest żadną potęgą w tej lidze. Ale to wystarczyło żeby wylądować na ławie. Jeżeli zmieni klub, to na słabszy- cofnie się na poziom Celticu. Kuszczak jest w najlepszej lidze na świecie, w jednym z najlepszych klubów na świecie, jego konkurentem jest jeden z najlepszych bramkarzy na świecie. Walczyć o miejsce w Manchesterze to większe wyzwanie niż grać w Celticu. Gdyby Kuszczak teraz się cofnął na niższy poziom to pewnie na poziom Manchesteru już nigdy by nie wrócił, bo pozycja bramkarza jest specyficzna, bramkarze o wiele rzadziej zmieniają kluby. Poza tym różnica między Kuszczakiem a Borucem jest taka, że Kuszczak broni, a Boruc próbuje zasłonić jak największą część bramki. Skuteczne? Jak najbardziej, ale umiejętności w stylu Casillasa, czy nawet Kuszczaka, lepiej mu nie przypisywać.
Ale podstawowoa roznica jest taka ze Boruc mimo wszystko mysli a taki Kuszczak i Fabianski nie Ja tam nie chce na sile bronic Boruca bo w sumie i po co ale jak ktos pisze ze takie Kuszczaki i Fabianskie moga byc rowni lub lepsi od Boruca to noz sie w kieszeni otwiera. Roznica jest taka ze Boruc sobie poszedl z Legii do Celticu gdzie mial szanse wywalczyc miejsce w 1 skladzie i je wywalczyl, a teraz poszedl do Fiorentiny gdzie tez ma szanse wywalczyc miejsce w 1 skladzie. I nie wazne ze Celtic to nie jest Real Madryt, Arsenal czy ManU bo gdzie jest teraz Boruc a gdzie Dudek, Fabianski i Kuszczak? Pilkarz jest po to zeby grac!!! Jak nie gra to sie cofa w rozwoju czy tez wcale nie rozwija i to widac po naszych asach jak Kuszczak czy Fabian ktorzy zmarnowali sobie najlepsze lata kariery. Mogli lyknac Boruca na sniadanie ale wola 5 lat byc rezerwowymi numer 2 czy nawet nr 3 i .... z kariera, przeciez "gram" w najlepszje lidze swiata, w najlepszych klubach swiata.
Moge sie zgodzic ze liga szkocka jest nieco buraczana ale ten buraczany Celtic udostepnil Borucowi gre w reprezentacji czy z takimi tuzami jak ManU czy Milan. I napewno w tamtych meczach nie zawodzil, wrecz przeciwnie. Czyli to nic ze w lidze gral buraczanej, bo gral w takiej nieburaczanej lidze jak Liga Mistrzow i tam tez nie schodizl ponizej swojego wysokiego poziomu. Do tego mecze w kadrze gdzie np na ME byl naszym bohaterem i jego swietna forma w sumie przcmila wyniki kadry. Bo oglo byc w kazdym meczu po 0:3 ale to on wyjmowal te 2 setki i nie przegrywalismy tak wysoko. Naprawde nie wiem jak mozna ujmowac cos Borucowi a wychwalac Fabianskiego i Kuszczaka. Zobacz gdzie sa ci chlopacy. Oni grzeja lawy i ch.j ze maja tam w sezonie 10 czy 20 meczy rozegranych bo to sa jakies mecze w pucharze ligi kiedy trener wystawia 2 sklad, w lidze czy nawet LM ale wtedy jak juz wszystko pozamiatane albo jak juz naprawde jest koniecznosc bo nr 1 ma kontuzje. CI panowie sa obecnie nikim. A juz tym bardziej Fabianski ktory niby ma walcyzc o nr 1 ale jest w takiej formie ze co wejdzie na bramke to wpuszcza kilka goli. No ale jak ktos sobie marnuje kariere bo woli siedziec na lawce to nic dziwnego, tylko prosze nie porownoj go do chlopa ktory napewno ma swoje odloty ale jesli chodzi o kariere pilkarska to moze byc wzorem dla kazdego pilkarza a tym bardziej bramkarza.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując