Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
Od: 05.2007
Offline
#
14808
07.09.2010, 06:21
Co do żółtych schodów nie wiem jak to się ma do wymogów ale na Legii też przejścia mają żółte elementy,takie paski które widać tylko z góry natomiast z pozycji boiska są niewidoczne.
Widać to na tym zdjęciu
krwawy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krwawy
Znajdź inne posty napisane przez krwawy