Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
9981
07.09.2010, 01:06
1q2
napisał(a):
Opłaty w stosunku do osobówek wydają się że będą 'bardzo konkurencyjne'.Warszawa, czy Kraków - do granicy Niemieckiej - 90-100 zeta - pełen
zachód
.
Racja.
Siwy_89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siwy_89
Odwiedź stronę domową użytkownika Siwy_89!
Znajdź inne posty napisane przez Siwy_89