Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 06.09.2010, 22:50
zapomniałem napisać jeszcze o wiśniówce z RB...
jak dla mnie fajnie wchodzi i dobrze smakuje...:]
i można kupić na rynku litrowego energetyka, wiśniówkę i zmieszać gdzieś i chodzić po rynku na lajcie i sobie podpijać
Odpowiedz cytując