Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#568
Stary 06.09.2010, 22:38
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
tutaj macie screen z Krajowych Przepisów Urbanistycznych. Ustalenia rady miejskiej był zgodne z KRAJOWYMI przepisami, także nie ma co na miasto napieprzać ;-)





jak prezes jest normalny, to nie widzę problemu
Przepisy krajowe wyznaczają minimalną ilość miejsc parkingowych. Nigdzie nie jest powiedziane, że miasto nie możę wyznaczyć ich wiecej.

Co do "normalnego prezesa", moim zdaniem nie ma nic gorszego od szefa-kumpla. Ale ta rozmowa juz zbytnio odbiega od tematu, więc proponuje ja zakonczyc.
Odpowiedz cytując