Siwy_89 napisał(a):

tutaj macie screen z Krajowych Przepisów Urbanistycznych. Ustalenia rady miejskiej był zgodne z KRAJOWYMI przepisami, także nie ma co na miasto napieprzać ;-)
jak prezes jest normalny, to nie widzę problemu
|
Przepisy krajowe wyznaczają minimalną ilość miejsc parkingowych. Nigdzie nie jest powiedziane, że miasto nie możę wyznaczyć ich wiecej.
Co do "normalnego prezesa", moim zdaniem nie ma nic gorszego od szefa-kumpla. Ale ta rozmowa juz zbytnio odbiega od tematu, więc proponuje ja zakonczyc.