Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35149
Stary 06.09.2010, 21:36
W Jadze Grosicki dobrze gra, mały klub nie ma ciśnienia, dobra atmosfera, jest tam kimś. Obawiam się, że gdyby przyszedł do Wisły mogłby się zacząc odzywać stare problemy, stare pokusy. Dlatego niech lepiej zostanie w Jadze.
Odpowiedz cytując