Wyświetl pojedynczy post
sasiad11
Junior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Gorlice/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35148
Stary 06.09.2010, 21:34
A propos tansferu Juniora Diaza do Brugge, to Wisła zgarnęła za ten transfer 750 tys. Euro (prawdopodobnie płatne w dwóch ratach). Skąd wiem wolę nie pisać bo znowu bana dostane.
Dziękuję za uwagę.
Odpowiedz cytując