Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sasiad11
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: Gorlice/Kraków
Offline
#
35148
06.09.2010, 21:34
A propos tansferu
Juniora Diaza
do Brugge, to Wisła zgarnęła za ten transfer
750 tys. Euro
(prawdopodobnie płatne w dwóch ratach). Skąd wiem wolę nie pisać bo znowu bana dostane.
Dziękuję za uwagę.
sasiad11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sasiad11
Znajdź inne posty napisane przez sasiad11