Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Bartoch3tsw
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
18060
06.09.2010, 20:37
Czy można ściągnąć mecz Wisła 3-0 Cracovia z okazji 100lecia Wisły?
Jakby ktoś miał linki to proszę pisać na PW.
Z góry dzięki
Bartoch3tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bartoch3tsw
Znajdź inne posty napisane przez Bartoch3tsw