runner napisał(a):

tak się śmieje do siebie:
ciekawe czy jutro w czasie meczu znowu będzie się nagle kręciło 30 robotników na trybunie udających że coś klują przykręcają...jak to miało miejsce ostatnio, na prezentacji stadionu
|
Prawdopodobnie Polimex jutro będzie pracował tak jak w sobotę czyli do 13tej. Jak sobie wyobrazasz kamerzystow na zachodniej a wrod nich robotnikow?