Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14787
Stary 06.09.2010, 20:18
runner napisał(a):Wyświetl post
tak się śmieje do siebie:
ciekawe czy jutro w czasie meczu znowu będzie się nagle kręciło 30 robotników na trybunie udających że coś klują przykręcają...jak to miało miejsce ostatnio, na prezentacji stadionu
Prawdopodobnie Polimex jutro będzie pracował tak jak w sobotę czyli do 13tej. Jak sobie wyobrazasz kamerzystow na zachodniej a wrod nich robotnikow?
Odpowiedz cytując