Cytat:
aaa i jeszcze jedno....Kurowski mowil ze jutro na trybunach zasiadzie 16tys kibicow a nie 19 tys.
przejezyczenie czy jest cos na rzeczy?
|
Na rzeczy. Trzeba gdzieś umieścić prasę, komentatorów, zrobić sektor business, więc część pojemności odpada.
stary napisał(a):

Oby nie amen. Kioski gastronomiczne muszą się pojawić, bez tego będzie istny obłęd. Telebim też by się przydał, brak możliwości wyświetlenia wyniku na czymś odpowiednio dużym i pusta wisząca konstrukcja to nie jest powód do dumy, w XXI wieku.
Co do LED - prawdopodobnie są wypożyczone wyłącznie na mecz reprezentacji i znikną zaraz po nim, chociaż nie obraziłbym się, jeśli byłyby własnością miasta i zostały na stadionie na stałe.