Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14779
Stary 06.09.2010, 20:01
Cytat:
aaa i jeszcze jedno....Kurowski mowil ze jutro na trybunach zasiadzie 16tys kibicow a nie 19 tys.

przejezyczenie czy jest cos na rzeczy?
Na rzeczy. Trzeba gdzieś umieścić prasę, komentatorów, zrobić sektor business, więc część pojemności odpada.
Oby nie amen. Kioski gastronomiczne muszą się pojawić, bez tego będzie istny obłęd. Telebim też by się przydał, brak możliwości wyświetlenia wyniku na czymś odpowiednio dużym i pusta wisząca konstrukcja to nie jest powód do dumy, w XXI wieku.

Co do LED - prawdopodobnie są wypożyczone wyłącznie na mecz reprezentacji i znikną zaraz po nim, chociaż nie obraziłbym się, jeśli byłyby własnością miasta i zostały na stadionie na stałe.
Odpowiedz cytując