Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14775
Stary 06.09.2010, 19:31
aaa i jeszcze jedno....Kurowski mowil ze jutro na trybunach zasiadzie 16tys kibicow a nie 19 tys.

przejezyczenie czy jest cos na rzeczy?

Jak podaje oficjalna zostalo 490 biletow, chodzi pewnie o Wislacki Swiat
Ciekawe ile biletów poszło na necie....wie ktos?
Ostatnio edytowane przez bravelukas : 06.09.2010 o godz. 19:40.
Odpowiedz cytując