|
aaa i jeszcze jedno....Kurowski mowil ze jutro na trybunach zasiadzie 16tys kibicow a nie 19 tys.
przejezyczenie czy jest cos na rzeczy?
Jak podaje oficjalna zostalo 490 biletow, chodzi pewnie o Wislacki Swiat
Ciekawe ile biletów poszło na necie....wie ktos?
Ostatnio edytowane przez bravelukas : 06.09.2010 o godz. 19:40.
|