|
Na ostatnie pytanie o tym, czy wie, że reprezentacja będzie przebierać się w kontenerze, odpowiedziała "no to co?"
Była też pytania o coś wcześniej, tylko że musiałem wyjść z pokoju i wróciłem na tą ostatnią wypowiedź. Nie ma drugiego, tak bezczelnego inwestora w Polsce. Potwierdzili to na konferencji w sierpniu, a teraz jeszcze w TV.
O całą sytuację byli też pytanie Krakowianie, młodzież. Część nie miała pojęcia nawet o tej sytuacji, część odpowiedziała, że trzeba przeboleć i unikać na przyszłość rozgrywania meczy na placach budowy.
Szkoda, że całej sytuacji nie wykorzystano do wspomnienia o opóźnieniach, fuszerce i brakach...
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 06.09.2010 o godz. 18:41.
|