Wyświetl pojedynczy post
Suchman
Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 06.09.2010, 17:59
Już w najbliższy piątek (10.09.2010) pierwszy mecz Wisełki w ekstraklasie futsalu.

Wisła Kraków - Akademia Futsal Klub Pniewy 10.09.2010r. godz. 18, Hala Bronowianki ul.Zarzecze 135!
Odpowiedz cytując