Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Suchman
Member
Od: 03.2006
Skąd: Azory
Offline
#
41
06.09.2010, 17:59
Już w najbliższy piątek (10.09.2010) pierwszy mecz Wisełki w ekstraklasie futsalu.
Wisła Kraków - Akademia Futsal Klub Pniewy 10.09.2010r. godz. 18, Hala Bronowianki ul.Zarzecze 135!
Suchman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suchman
Znajdź inne posty napisane przez Suchman