Wyświetl pojedynczy post
stary
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14760
Stary 06.09.2010, 17:27
Kolego trochę źle mnie zrozumiałeś. Też mi się nie podoba, że jakby nie patrzeć z naszych pieniędzy, wydano ponad 500 mln zl na obiekt, który ma wciąż jakieś niedociągnięcia i cudem techniki budowlanej z pewnością nie jest. Ale do jasnej cholery pisanie po raz 487, że beton brudny, z zaciekami, i w ogóle be, zrobiło się już nudne. Jest to fakt, o którym wszyscy wiedzą i po co to tyle wałkować?
Odpowiedz cytując