Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9977
Stary 06.09.2010, 17:04
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ale kto to stwierdził(o tym że spokojnie mogą 2 razy próbować) bo w ogóle o tym nie słyszałem , natomiast słyszałem - 1 podejście i zawracamy- źródło poproszę.I tak samo poproszę o źródło gdzie pilot Jaka podważa wiarygodność stenogramu(rozumiem tych zapisów czarnej skrzynki), czyli że rozumiem nie powiedział tego co na nagraniu jest, a jeśli nie to to co podważył?
No, teraz to jestem w szoku, bo myślałem, że obaj w miarę śledzimy sprawę - a tak wyszło, że budujesz swoją tezę pomijając pewne istotne fakty (o których nie masz pojęcia, a zarazem które obalają Twoje tezy).

Cóż pozostało mi wrzucić cytaty i źródła i zakończyć temat, bo nie wiem czego jeszcze nie wiesz lub o czym jeszcze nie słyszałeś...

Jeżeli chodzi o sprawę stenogramów i zeznań pilota JAKa to zapraszam to wyszukiwania faktów w google pod hasłem 'Artur Wosztal zeznania'. Otóż nasz pilot twierdzi, że słyszał fragment rozmowy wieży z TU-154, którego to fragmentu nie ma w stenogramach. Jednocześnie jego zeznania przeczą zeznaniom (cały czas mówimy o kopiach, wszak chyba nikt nie wierzy, że nasi prokuratorzy kiedykolwiek bedą mieli dostęp do dowodów pierwotnych, mających kluczowe znaczenie w postępowaniu karnym) rosysjkiego kontrolera lotów.

Na szybko:

http://www.wspinanie.pl/forum/read.php?1,463728
http://www.rp.pl/artykul/502942_Dziw...nia_wiezy.html
http://wyborcza.pl/1,75478,8080281,C...k_Wosztyl.html
http://media.wp.pl/kat,1022941,wid,1...wiadomosc.html

Oczywiście fakt, że facet zamiast zostać bohaterem mediów, które powinny rozdawać łapówki na prawo i lewo WSZĘDZIE, żeby dowiedzieć się CZEGOKOLWIEK od KOGOKOLWIEK (również w Rosji), ma kłopoty z polską prokuraturą, a nasze mainstreamowe media go olały nie dziwi. Robi smród, psuje tezy. Wszystkie linki nie są 'topowe', ani 'czerwono paskowe' tylko w głębokim archiwum - zwraca jednak uwagę fakt, że nawet Wyborcza łaskawie w 584 wersie zauważa, że Wosztyl rzeczywiście złożył takie zeznania.

Sam fakt, że o tym nie słyszałeś - bo nie bombarduje o tym TVN, Wyborcza, onet i praktycznie nikt poza partyjną przybudówką PiS - świadczy o tym, jak bardzo rzetelne są nasze mainstreamowe media i jak bardzo im zależy na dokładnym wyjasnieniu wszystkiego. Zwłaszcza w porównaniu z bombardowaniem sensacyjkami w stylu 'ktoś piąty był w kabinie' etc.

Druga kwestia to po prostu stenogramy. Następnym razem polecam je przeczytac przed zabieraniem głosu

strona 20, pilot JAKa:

Cytat:
No, nam sie udało w ostatniej chwili wylądować. No, natomiast powiem szczerze, że możecie sprobować jak najbardziej [!!!! - dop. 022]. Dwa AMPy są, bramkę zrobili, także możecie sprobować, ale.. Jeżeli Wam się nie uda za drugim razem [!!!!!-dop. 0 22] to proponuję lecieć do Moskwy albo gdzieś.
Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 06.09.2010 o godz. 17:06.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011