Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
elvis11
Junior Member
Od: 03.2010
Offline
#
14757
06.09.2010, 16:22
Bannery reklamowe będą podwójne, pierwsze ledowe drugie normalne z tego co co widziałem na kamerce tuż przed tym ja mi zgasła. Przynajmniej na mecz reprezentacji
elvis11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elvis11
Znajdź inne posty napisane przez elvis11