Wyświetl pojedynczy post
stary
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14756
Stary 06.09.2010, 15:48
Nie wiem w czym widzisz problem ale dla mnie jest to bez różnicy, czy będą ledowe czy zwykłe. Na stadion przychodzi się oglądać mecz a nie reklamy. To samo tyczy się betonu, co drugi post jest typu "ale ten beton brudny, ale ma zacieki, jaki on fatalny, itp. itd.". Czy oprócz wiecznego narzekania jest jakaś rzecz w tym stadionie, która się wam podoba?
Swoją droga na jutrzejszym meczu będą zarówno bannery zwykłe jak i ledowe.
Odpowiedz cytując