Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14755
Stary 06.09.2010, 15:24
Nie wiem w czyjej gestii leży wyposażenie stadionu w reklamy, wiem natomiast, że póki co będziemy mieli bannery przedpotopowe, czyli takie jak dotychczas.
Odpowiedz cytując